Najdi forum

ne da

Ženske kaj nerdite ko vam vaš moški ne da????

Kater moški pa ne da???????
;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

hm, mogoče prikriti gay?:)

meni se je enkrat zgodilo, da ni hotel
stalni fant,
bila sva že v postelji,
oba gola,
je bil nekaj jezen, jaz sem se hitro pomirila on pa ne.
kaj sem naredila –
začela razmišljati in ni bil dolgo več moj fant.

He he he he … a tud taki obstajajo…

ja, tudi taki obstajajo 🙁

Vsaj vemo, kaj narest, ce ti je zenska glupa
in bi rad z njo nehal. Ce ne drugega, je vsaj
za probat…

No, če bi se moški zgledovali po Katarini v., potem noben par ne bi ostal skupaj več kot mesec, dva.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Poskrbimo, da si premisli, hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !

pa kaj mislite!!!!!!!!!!!!!!!

A zdej, če moški ne da je pa kr gej al pa ne vem kaj…

Se morte vprašat, kaj so pa tiste ženske, ki ne dajo???

HALOOO???????

Mogoče je imel slab dan oz. se mu ni dalo seksat…

Kot da ste ženske vedno za seks.

Samo problem je, da ko si vi zaželite morate vedno dobit, če pa se vam ne da, je pa vse kul…

DEJTE SE MAL ZAMISLIT!!!!!!!!!!!!!!!!!

hm zanimivo razmišljanje…ti dam kar prav 🙂

Tole se sliš k da bi mogu bit dec ready 24 ur na dan, anytime anywhere…žensko pa itak lohk boli glava pa je zmatrana kadar se ji zmisl..tut moškim včasih ni do tega glih tko kot ženskam, pa s tem ni nč narobe. Važn da se vse nadoknad naslednjič 🙂

no pa jih je še nekaj takšnik, ki razmišlajo tako kot jaz… 🙂

Odvisno, česa ne da. :-))) Če pa vam gre vsem samo seks po glavi… poglejte še enkrat osnovno vprašanje – nikjer ni omenjen. Kaj pa, če je mišljeno, da ne da denarja?

Moja 96 letna teta se je spominjala mladih dni in je rekla- če je bil mlahav, ga je blu treba oživet

Jaz pa pravim , da vse trgovine niso odprte noč in dan

srečno

Kaj pa trgovine Noč in Dan? 😉

Ne morem verjeti, res so skoraj vsi pomislili na seks. S trgovinami Noc in Dan
pa bolj slabo kaze zadnje case (bi se kje na kmetih strinjali, da je zvecer tema
brez alkohola)(no strinjal bi se; se en stamprle, pa bom dal;)

netta napisal:

> Kaj pa trgovine Noč in Dan? 😉

Ja, tiste pa niso za vse dosegljive. Hi-hi-hi.

Halooooooooooo !!!!!!!!!

A je doma vse ok ?

lp

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close