silvestrovanje
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › silvestrovanje
ojla! zanima me kje boste letos silvestrovali? vem da je še dober mesec do takrat, ampak me vseen tak mal zanima, ker js ne vem kam bi se dala 😉 no, uživajte v lepem dnevu:**
ursa
Na Pohorju !! Tam je vedno najboljša čaga.
Na Kopah in upam, da se bomo imeli lepo.
Na Veliki Planini:-))
Sarajevo 😉
S kero agencijo pa gres pa kokstane? Mi tud neki razmislamo o Sarajevu.
Sarajevo, komaj čakam.
Jest grem tud v Sarajevo. 🙂
s katero agencijo pa greš v sarajevo, če te lahko vprašam Legaungatamlegre?
v center Ljubljane, privatni aranžma
Doma!! Juhuhu!!
S Colegium-om grem, so imeli dobro ponudbo 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.