Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek silvestrovanje

silvestrovanje

ojla! zanima me kje boste letos silvestrovali? vem da je še dober mesec do takrat, ampak me vseen tak mal zanima, ker js ne vem kam bi se dala 😉 no, uživajte v lepem dnevu:**
ursa

Na Pohorju !! Tam je vedno najboljša čaga.

Na Kopah in upam, da se bomo imeli lepo.

Na Veliki Planini:-))

Sarajevo 😉

S kero agencijo pa gres pa kokstane? Mi tud neki razmislamo o Sarajevu.

www.studentarija.net

Sarajevo, komaj čakam.

Jest grem tud v Sarajevo. 🙂

s katero agencijo pa greš v sarajevo, če te lahko vprašam Legaungatamlegre?

v center Ljubljane, privatni aranžma

Doma!! Juhuhu!!

S Colegium-om grem, so imeli dobro ponudbo 🙂

V Bratislavo!

ina.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close