Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Savne in wellness Savne in wellness anonimni uporabnik 22.11.2004 ob 14:46 zadnji odgovor 22.11.2004 ob 20:20 Zanima me, če je že kdo bil v savnah v Laškem in v Olimljah (prenovljene Atomske toplice). Kaj bi priporočali? Zbiram med tema dvema zdraviliščema, pa me zanimajo še vaše izkušnje… Hvala že v naprej! Prijavi anonimni uporabnik 22.11.2004 ob 20:20 zadnji odgovor 22.11.2004 ob 20:20 V Laškem. Ne savna, ampak kopel za 2 osebi, s šampanjcem. Lepo. Baje je tudi v Dol. Toplicah super. Več vrst savn, masaž in kopeli. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.