Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek NE gori več!

NE gori več!

zahvaljujem se vsem za nasvete, opozorila…blo je zavorno olje, tako da za enkrat vse o.k.

lep pozdrav

Me veseli da je z jeklenim konjičkom vse OK.

MIro

Ni vse OK. Će je bilo premalo zavornega oljam pomeni da ali:
1. zavorno olje nekje pušča (zavorni valj ali cev)
2. prekomerno obrabljene ploščice in (ali) zavorni diski

Vsekakor bo potreben obisk pri mehaniku. Bo ceneje kot pri kleparju, ko bo prepozno.

Srečno vožnjo!

Miik pa tebe bi blo treba ožent:)
hvala za nasvet

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close