sluzba
Ne, ker se tudi v službenih zadevah ne razumemo.
Ravno te dni ugotavljam, da je moje mišljenje in moje prepričanje v zvezi z opravljanjem nalog v službi popolnoma nasprotno od mišljenje naše vodje in to je zame že kar problem.
Sodelavcev si pač ne izbiramo, zato ne vidim smisla, da bi jim zaupala svoje težave ali se z njimi družila, pač pa si lahko izberemo prijatelje, ki jim zaupamo in se z njimi z veseljem družimo.
Meni se niti ne zdi primerno, da bi v službi reševala domače probleme, doma pa službene. Niti nima nobene logike, niti ne more imeti kaj dosti učinka. Ker si potem med delovnim časom s pol glave doma in obratno. Po mojem pač ni dobro mešati službe, družbe in družine, ker lahko nastane čisto neprebavljiva enolončnica.
Forum je zaprt za komentiranje.