mokre sanje
tako… občasno. ravno zadnjič mmmmmmm… in junak? pojma nimam kako mu je ime, a če je katera gledala vsaj enega od naslednjih filmov bo vedela: in jaz tebi mamo (y tu mama tambien), grehi očeta amara, slaba vzgoja (od almodovarja, zdaj v kinu). luštkan, a ne nekaj prav posebnega. je nekaj drugega, morda glas, španščina…
bad je potem, ko se zbudiš ob dragem in… ne vem no. kako se ve počutite? vas je sram/imate slabo vest/se sprašujete kaj v zvezi škriplje/se samo igrivo nasmehnete in se potem noro ljubite in si še naprej domišljate, da ste ravno sredi sanj? – in vam nato dragi reče: ta je bil pa eden boljših, fenomenalen…
ko bi le vedel, a?
Forum je zaprt za komentiranje.