Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Kje na Gorenjskem Kje na Gorenjskem anonimni uporabnik 18.11.2004 ob 13:21 zadnji odgovor 18.11.2004 ob 14:32 Obstaja lokal ali bife,v katerem kelnarce strežejo pijačo v mini krilu?Gre za stavo? Prijavi anonimni uporabnik 18.11.2004 ob 14:32 zadnji odgovor 18.11.2004 ob 14:32 koliko mini? Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.