Toše&Anja
Oj spet jaz težim.
*Blondy šele danes sem prebrala tvoje sporočilo, že iščem ta komad.
*Janko, če ti po pravici povem sploh še nisem probala posneti na cd, z Winamp-om pa deluje.
Zdej pa še neki: iščem in iščem besedilo tega komada pa ga ne najdem oziroma ne dobim nikjer. A lahko kdo kej pomaga kje naj še iščem
Lep pozdrav
Forum je zaprt za komentiranje.