Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Toše&Anja

Toše&Anja

Čaw

A ma kdo komad Skrajni čas – Toše & Anja?

Jaz.

JS GA MAM TUD 🙂

ful dobr ja!
sam mal sem se ga že naveličala!

A mi ga lahko en pošlje?!

Janko hvala

Samo ga ne morem poslušat ker mi zahteva en kodek in ga ne dobim.

Poslušaj z Winamp-om. Če ga nimaš, ga dobis na:

http://www.winamp.com/player/free.php

Lp, Janko

Samo kako bo pa zdej to funkcioniral k bom posnela na cd? Ne bo delal,a ne?

Z Nerotom posnemi glasbeni CD, ne podatkovni. Pa ti bo avtomatsko pretvoril v primeren format. Vsaj jaz tako počnem z empetriji.

Je uspelo?

Še boljši duet ma Toše z srbsko pop pevko Goco Tržan 1200 milja…

Oj spet jaz težim.

*Blondy šele danes sem prebrala tvoje sporočilo, že iščem ta komad.
*Janko, če ti po pravici povem sploh še nisem probala posneti na cd, z Winamp-om pa deluje.

Zdej pa še neki: iščem in iščem besedilo tega komada pa ga ne najdem oziroma ne dobim nikjer. A lahko kdo kej pomaga kje naj še iščem

Lep pozdrav

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close