Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek RAZGOVOR ZA SLUŽBO

RAZGOVOR ZA SLUŽBO

Živio punce!
Hitro se mi približuje datum za razgovor za službo, katero bi ful rada dobila. A imate kaj izkušnje s tem Mislim to, na kaj moraš bit pozoren, kaj moraš pazit, kaj poveš, kaj ne. Prosim, če mi lahko malo svetujete. Sem malo pregledala že nasvete na mojedelo.com, pa bi raje slišala kaj od vas iz prve roke!
Hvala

Za kaksno sluzbo pa gre?

marketing

http://msn.careerbuilder.com/Custom/MSN/CareerAdvice/index.htm?cbRecursionCnt=1&cbsid=7857e38433fa42d88934dac287eaf4bf-153806716-tq-1

malo poglej na zgornjem linku

Prvo:pogledajo kako izgledaš:Obleci se privlačno,mini krilo,visoke pete,Drugo komunikativnost,delavne izkušnje,šolanje in če nimaš poznanstev s službo ne bo nič.

Razmisli, kakšnega človeka bi ti hotela za delo v marketingu, če bi ti imela eno uspešno podjetje.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close