vrednostni papirji, delnice
Ker sem cisti laik na tem podrocju ( po domace res niman pojma) vas zelo prosim tiste ki se vsaj toliko spoznate na to za pomoc. In sicer. Imela sem pide triglav, ki so sedaj ( no ze en cas) prerasli v delnice Financne druzbe z borzno oznako TFDR in Triglav nalozbe. TRSG.
In od Triglav dd. smo dobili ponudbo za odkup ( ker jih bodo prevzeli).
jaz nisem imela namena prodat, ampak zanima me sledece- ali gre to tako, da ce Triglav dd prevzame pac ti dve druzbe, ali potem jaz ce ne prodam, avtomatsko padem pod njih ali ne. Ali pa ostanem en mali delnicar prejsnjih druzb, katere delnica ne bo nic vecvredna.
torej kolikor sem razumela, jih bodo prevzeli. Ce jaz ne prodam delnic Triglavu dd in ne naredim nicesar — ali sem enostavno po prevzemu Triglava dd teh dveh druzb postanem avtomatsko delnicar Triglav dd. ( ceprav ne kupim njihovih delnic, ampak zaradi prevzema)?
Upam, da se mi ne boste smejali ampak o teh stvareh ne vem nic in se s tam niti ne ukvarjam, vseeno pa bi rada izkoristila to kar je zame bolje, ce ze lahko.
Forum je zaprt za komentiranje.