Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek sanjski moški

sanjski moški

A gdo od vas ve a bojo še kej zbiral tele sanjske moške. Jaz bi se rad prijavu ker mislim da me je dost v hlačah za tak šov.

Kolk te pa je v hlačah? Da nimaš samo hlač premalih, pa se ti zdi?!

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

pa da ni neki čipčarapar spet, kot je ta… to ti je neki sanjski moški ????

Aja, pa gdo=Kdo.

😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko no ne bodi tako pikolovski in ljubosumen,ker ga je več v hlačah kot tebe

🙂

Poljub je kralj dotikov

Koliko ga pa je?
😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ti gazelca a si se mal usral, da te je dost v hlačah ?

Sem vedla ,da sanjski moski ne obstaja, so le moski, ki to mislijo, da so;)…
To je nekak tako kot izbirati v nasi dezeli najlepšo..prijavijo se zame ne lih pametna in lepa dekleta..in potem mislijo, da so res najlepša v dezeli tej…”najlepše”..(pa kaj ti pomaga lepo zavito darilo, če je notri nič)…..so itak vedno doma, ker ne potrebujejo tazga papirja..dokazila..in tko je z sanjskim moskim..ali vsemi takimi tekmovanji..splača se edin zarad avta;)..pa se tu je vprasanje…kazat sebe celi Sloveniji, pol ni nbenga miru vec..njihov si! Se splaca prodat tkole zarad enga avtka…pa ne me zdaj napadat da sm fofsljiva..ma kaki naj uzivajo, ce jim paše..rada pogledam ves ta show…saj imajo jajca, da si upajo tkole razkazvat v to ni dvoma;)!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close