moher
Pozdravljene!
Zadnjič sem v Mariborskem H&M-u kupila roza jopco iz moherja. Stala je okoli 5 000, zato tudi ne pričakujem kvalitete. Vendar me vseeno zanima, kaj lahko naredim, ker ves čas pušča nitke. Dvakrat sem jo oprala na roke, vendar nič ne pomaga. Ko jo imam oblečeno je vse naokoli polno teh roza “dlak”.
Ima mogoče katera izkušnje s temi puloverji, kako se negujejo?
Hvala in lep pozdrav vsem!
Forum je zaprt za komentiranje.