Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › bolnica jesenice bolnica jesenice anonimni uporabnik 12.11.2004 ob 07:46 zadnji odgovor 12.11.2004 ob 11:42 Ojla! Če je bila katera v zadnjem času v bolnici Jesenice….me zanima, če imaš lahko svojo pižamo, če to dovolijo…in…ali imaš svojo obleko pri sebi v sobi ali jo oddaš? Hvala vsem za informaciji in pozdravček! Prijavi anonimni uporabnik 12.11.2004 ob 11:42 zadnji odgovor 12.11.2004 ob 11:42 lahko imas svojo pizamo in copate, za oblect imas v svoji omari. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.