zavarovalnica generali
Kikica, o terenskem delu sem ti jaz napisala. Tudi moj brat ni imel cez zivljenska zavarovanja, ampak je imel lokale, avtomobile, hise itd. In tocno tako kot je rekel/a y.m., veliko dela, malo denarja. Norme, ki jih zahtevajo, so dejanko nenormalne, lincenco dobiti res ni lahko, ne vem, ce ti velja tudi pri drugih zavarovalnicah.
Samo to pomisli. V Primorskih novicah iscejo 15 ljudi, ki bi delali pri zavarovalnici Generali, in to ze od marca! Folk pride, vidi kaksni so pogoji, kaksna je placa in gre.
Forum je zaprt za komentiranje.