kako dolgo drži depilacija nog pri kozmetičarki
jaz sem bila prejšnji teden, pa mi je rekla da od 1 meseca do treh bi morala imeti mir. Je pa 1 teden mimo pa imam že polno kocin po nogah. Me je samo napiz…..
Full sem jezna- pa drugače nimam nevem kakih kocin, da bi bil to vzrok da so mi tako hitro nazaj zrasle. Se mi zdi da sem že 2 dan malo pikala.
A naj grem drugič- bo vedno boljše in se dlake potem umirijo?!
hvala za odgovore
Odvisno koko močne dlake imaš. Npr moja kolegica si jih brije, pa ji zdrži 1 teden. Jaz si jih pa z strojčkom depiliram, pa mi 1 teden zdržijo. Če si jih pa brijem, pa drug dan že pridejo na plano.
Lahko pa rečem da mi je depilacija 100-krat bolj, zato ker so dlačice ko zrastejo bolj tanke in sploh se jih ne čuti dosti. Sama veš da pri britju ni tako, da ko zrastejo res bode!
Je pa tako; po večkratnih depilacijah so tudi dlake zmeraj manj močne in agresivne.
Pa lep danček ti želim, papap!!!
Forum je zaprt za komentiranje.