Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › VABILO VABILO anonimni uporabnik 11.11.2004 ob 08:47 zadnji odgovor 11.11.2004 ob 09:00 Ojla, oglašam se vam, da mi svetujete, koliko časa (tednov) pred rojstnim dnevom(dan zabave) je potrebno poslati vabila? Pa še to, ali mi lahko posredujete kakšno besedilo, ki bi bilo lahko v vabilu (za 50 let)? Hvala Prijavi anonimni uporabnik 11.11.2004 ob 09:00 zadnji odgovor 11.11.2004 ob 09:00 Vabila je trba poslati najmanj 14 dni pred zabavo. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.