Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Big Brother

Big Brother

mene pa full zanima neki v zvezi s hrvaškim big brotherjem. namreč nisem ga gledala od začetka, sčasoma mi je postal full dober. pa me nekaj zanima. kako je izstopil Ozren?? vem, da Krešo je pobegnu čez un dimnik:) kako pa je blo to z Ozrenom? drugi so bili izločeni ”normalno” čez nominacije in glasovanje.

no, če kdo ve bi mu bila zelo hvaleža, ker sem gledala po intrnetu na njihovi strani pa nč ne piše. 🙁

pa drgač, kako se vam zdi ta stvarca? meni je blo v začetku totalno glupo! sem bla full nasprotnica tega, zdej me je pa tko potegnlo vase, da gledam skos kadar le lahko. 🙂 in kdo mislte da bo pršu do konca?

P.S.: butastih komentarjev se pa lahko vzdržite:)

pa-pa
marelica_

Ozren se je sam odločil, da gre ven. In namesto nominacije je on šel prostovoljno.

a ni bil ozren tisti, ki je kar ful pogrešu svojo punco?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close