premičnina&nepremičnina
heheheheh
tale forum redno spremljam vsak dan že kar nekja let……
Pišem pa v glavnem res samo takrat ko nekomu lahko kaj olajšam (za kar so forumi namenjeni), ali pa če me kdo znervira s svojim butastim……. ah………………., spet …………
zdej sem že kakšen teden mal bolj aktiven, k mi je klub čvekačev že začel presedat……..
lp, zdej grem pa domov……..
Forum je zaprt za komentiranje.