Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek mladost..

mladost..

Ciao punce;

Zadnjič sem se ravno z enim nekaj igračkala (zelo simpatičen, vljuden, prijazen…vse) in potem izvem, da je ene 4 (ali celo 5??) leta mlajši….saj to ni nič takega, če si 56 star, sam pri mojih letih….kaj vem, nisem si mislila, da bom še kdaj z najstnikom..:)
Kakorkoli, zdaj ne vem ravno, če naj ga že vnaprej odpišem, ali pa si dam kako možnost…je možno sploh, da je človek pri teh letih “zrel”? Sploh pa, niti jaz nisem ne vem kako odrasla, se mi zdi…
tnx vnaprej za komentarje..

LD

Manjka nam najmanj tvoja starost..

odklopi zavore in bedasta pravila in uživaj

Uživaj in vedi,da priložnost ponujena-vrne se nobena.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close