Nohti niso beli …
Tud moji niso beli. Ne poznam skoraj nobene, ki bi imela konice naravno bele. To je samo mogoče s francosko manikuro. V francoski manikuri dobiš v kompletu lak za nohte – ponavadi je prozorne barve al pa kakšen čist svetel odtenek in pa svinčnik z belo konico. S tem svinčnikom si potem pobeliš notranji del nohta – zato je noht videti bel.
No, veliko sreče.
Urška
Forum je zaprt za komentiranje.