Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Nohti niso beli …

Nohti niso beli …

Punce, ali imate kakšen nasvet, kako nohtne konice narediti lepo bele – so malo bele malo pa čisto “prozorne”???

Hvala!

Francoska manikura, set si lahko poceni kupiš v vsaki drogeriji, če je to to kar si mislila z vprašanjem?

Ne poznam francoske manikure …
Rada pa bi, da bi bile konice nohtov (tisto, kar “gleda” čez prst) lepo bele in ne lisaste. Upam, da me razumete!
HVALA!

Tud moji niso beli. Ne poznam skoraj nobene, ki bi imela konice naravno bele. To je samo mogoče s francosko manikuro. V francoski manikuri dobiš v kompletu lak za nohte – ponavadi je prozorne barve al pa kakšen čist svetel odtenek in pa svinčnik z belo konico. S tem svinčnikom si potem pobeliš notranji del nohta – zato je noht videti bel.

No, veliko sreče.

Urška

Uporabi alessandro lak kao za belo..nohti potem niso tok beli kot pr francoski manikuri ampak so vseeno lepi in velik manj dela mas kot s francosko manikuro.

www.studentarija.net

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close