Ta mesec me je malo ustelo. Sem mislila, da imam se eno skatlico doma, pa je nimam.
Moja ginekologinja ta teden ne dela, nadomestila zanjo ni. Kako torej do tabletk, ker moram vzet v soboto? Ali v lekarni dajo KT, ce nimas recepta, lahko pa vidi, da jih sicer redno jemljes?
Kot je napisala MayaM, tudi pri nas je tako (na Obali). Nekoč sem rabila nujno zdravila proti migreni, ki se dobijo le na recept, pa v lekarni so mi jih vseeno dali. Drugi dan sem prinesla recept in so mi vrnili denar.
ko se je meni to zgodilo sem šla v lekarno in povedala, da do recepta ne morem, ker ginekologinje ni, tabletke pa nujno rabim in so mi dali eno skatlico na posodo, ko sem prinesla recept sem potem povedala, čeprav so si tudi zapisali in takrat mi je potem namesto treh, dala samo dve škatlici.