Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › kadrovska štipendija kadrovska štipendija anonimni uporabnik 04.11.2004 ob 11:16 zadnji odgovor 05.11.2004 ob 13:54 Ojla Zanima me, če je imel kdo kadrovsko štipendijo ministrstva za pravosodje ter če so mu po diplomiranju zagotovili del. mesto (predvsem me zanima za MB) Hvala Prijavi anonimni uporabnik 05.11.2004 ob 13:54 zadnji odgovor 05.11.2004 ob 13:54 Najboljš , da vprašaš na Kadrovski službi vlade. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.