Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek kadrovska štipendija

kadrovska štipendija

Ojla
Zanima me, če je imel kdo kadrovsko štipendijo ministrstva za pravosodje ter če so mu po diplomiranju zagotovili del. mesto (predvsem me zanima za MB)
Hvala

Najboljš , da vprašaš na Kadrovski službi vlade.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close