Mici
Ojla,
Sicer ne vem, ali je mišljen isti lunapark ali ne, ampak eden ‘rste’ pred mojimi očmi v BTC-ju- Nasproti hale A, tam, na tisti strani kjer so parkirišča. Meni se sicer ne zdi gigantski (sem obiskala že mnogo večje in bogatejše z zabavo, je pa res, da je po dolgem času lunapark v Ljubljani. Ima en mini vlakec ‘smrti’. kjer se vagončki ali nekja podobnega še vrtijo med vožnjo, potem sem videla eno nihalo, pa vrteči krožnik, pa še nekaj mali stvari je. Se mi zdi, da bo tudi tisti klasični vrtiljak za otročke….Zabavno bo….Mene pa še zanima, koliko nam bo obisk lunaparka osušil denarnice…..hehe…
Pa uživajte, če boste šli
Forum je zaprt za komentiranje.