Silvestrovanje
Mogoče sem malo zgodnja, ampak novo leto se vztrajno bliža …
Bliža se novo leto in z možem vse bolj razmišljava, kam bi šla. Vleče naju v tujino (Pariz, Praga, recimo), vendar bi rada imela silvestrsko večerjo in ples. Moj pravi, da ne bo zmrzeval po ulicah, ampak da bi raje plesal. Se kar strinjam z njim. V študentskih letih sem probala varianto žuriranja po ulicah v Evropi (saj ne rečem, bilo je super), vendar sva oba to nekako prerasla.
Malo sem že hodila po turističnih agencijah, vendar še vedno nimam prave ideje. Tudi ne vem, ali se splača dati za 3 dni 60.000 SIT na osebo, čeprav denar ne predstavlja problema(no, ja, v ekstreme ravno ne bova šla). Mi lahko svetujete tisti, ki ste že šli ali pa se odpravljate v tujino na silvestrovanje, kam, kako?!
LP
PS: Pa še to: Hrvaška odpade.
Potem pa zelo priporočam Barcelono. Tam je toplo in NE praznujejo na cesti. Le turisti so na ulicah.
Zato pa je dober ples in večerja v ODLIČNIH Štirih mačkah. Pa še pretirano drago ni bilo (http://www.4gats.com/).
Bil sem tam pred par leti. Stanovala sva daleč iz centra, v hotelu ob podzemeljski železnici. Je bilo poceni in tako tudi hitro do centra.Ne vem po kakšni sreči sva dobila še zadnjo mizo (na samo Silvestrovo). Zame je bil to eden najboljših silvestrovanj (primerja se lahko le še Brazilija). In še se bom vrnil tja.
Kažipot tours (http://www.kazipottours.si/datoteke/novo_leto.pdf) ima prav poceni izlet. Mogoče še kdo drug.
Ali pa gresta v lastni režiji.
Forum je zaprt za komentiranje.