Bravo Okrutna…
Kako to misliš, da buri duhove?? Njen stil življenja je pač njena odločitev..nihče namreč ni napisal, da bi jo obril, ko bi jo srečal..tako kot se zna ona pohvalit s svojo poraščenostjo, se pač drugi pohvalijo z obritostjo.
Če meni ni všeč njena odločitev še ne pomeni, da jo je potrebno “zažgati”,
medtem, ko sem v njenih postih opazila večje neodobravanje do drugače mislečih…moje mnenje je le, da urejene in uspešne, ter srečne ženske predvsem burijo njenega duha :))
“Končno ena izmed redkih žensk, ki zna razmišljati s svojo glavo in ki ni podlegla črednemu nagonu.”
no, tega očitno ne bi mogli trditi zate, ker se šlepaš k drugim. napiši kaj svojega, da bo tudi tako zanimivo, potem pa se hvali sama s sabo. evo reakcije.
saj bi rekla še kaj več – pa o čem naj debatiram z nekom, ki ne zna dosti drugega kot vsakogar, ki se ne strinja z njim, zmerjati s kokošjo. tako, to je vse, kar imam povedati (tebi). ti pa v jok in v zmerjanje s pernatimi žaljivkami. poskusi drugače.
Forum je zaprt za komentiranje.