Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Bravo Okrutna…

Bravo Okrutna…

…ker s svojimi posti uspešno buriš duhove!!! Končno ena izmed redkih žensk, ki zna razmišljati s svojo glavo in ki ni podlegla črednemu nagonu. Sem na tvoji strani :))
Zdaj pa počakajva na reakcije. Saj imava debelo kožo, kajne?

Kako to misliš, da buri duhove?? Njen stil življenja je pač njena odločitev..nihče namreč ni napisal, da bi jo obril, ko bi jo srečal..tako kot se zna ona pohvalit s svojo poraščenostjo, se pač drugi pohvalijo z obritostjo.
Če meni ni všeč njena odločitev še ne pomeni, da jo je potrebno “zažgati”,
medtem, ko sem v njenih postih opazila večje neodobravanje do drugače mislečih…moje mnenje je le, da urejene in uspešne, ter srečne ženske predvsem burijo njenega duha :))

“Končno ena izmed redkih žensk, ki zna razmišljati s svojo glavo in ki ni podlegla črednemu nagonu.”

no, tega očitno ne bi mogli trditi zate, ker se šlepaš k drugim. napiši kaj svojega, da bo tudi tako zanimivo, potem pa se hvali sama s sabo. evo reakcije.

saj bi rekla še kaj več – pa o čem naj debatiram z nekom, ki ne zna dosti drugega kot vsakogar, ki se ne strinja z njim, zmerjati s kokošjo. tako, to je vse, kar imam povedati (tebi). ti pa v jok in v zmerjanje s pernatimi žaljivkami. poskusi drugače.

Kaj meniš da Okrutna ni srečna ženska?? Po njenih postih sodeč je popolnoma zadovoljna sama s sabo, kar pa ne bi mogla reči za večino replik na njeno provokacijo. Saj so jo t.i. urejene in srečne ženske vsakič spljuvale do konca.
Ti si pač ena redkih, ki je strpna.

Nič se ne šlepam, hvala bogu imam podobno mnenje kot ona. Očitno pa je to zate šlepanje???
Kot sem že v drugo temo napisala, mene splošna trditev “kokoši nehajte” sploh ne gane, ker se nimam za kokoš.

EQ je pa kura, EQ je pa kura, EQ je pa kura….

… ovca definitivno

Jest pa v jok in na drevo, hahahaha. Ti se kar sprosti, če se boš bolje počutila.

Jest pa na forum in evo odgovora, hahahaha. Ti se kar sprosti, če se boš bolje počutila.

Najbolš da jo na en pir povabš, nam vsaj ne bo treba cele dneve brat posiljevanja s svojim stilom življenja (uuuau kok je njej kul k ma kosmate pazduhe, pa kakšno frizuro nej si za nov let tm omisl…like I care..) in provociranja..

Očitno bo spet dež

Kdo pa sploh je okrutna? Ne vem in me ne zanima, sicer pa že njeno ime pove veliko.

haha, smešno, te ne zanima, obenem pa sprašuješ kdo je! 🙂

Si že slišala za retorično vprašanje? :)))))

Že, ja! samo tvoje vprašanje mi ni izgledalo kot retorično! :-))

Lep dan!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close