Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek slabosti in služba

slabosti in služba

Punce, prosim vas za izkušnje in nasvete….Verjamem, da menstruacijo včasih spremljajo tudi bolečine in slabosti, evo, tako je pri meni danes. Počutim se grozno!
Ne vem, če bom zdržala do konca delovnika, saj sanjam le o počitku in postelji. Kaj ve naredite ob takih primerih? Greste domov? Kaj pa bolniška, a jo zdravnik sploh napiše za tako odsotnost?

Zadnje čase nažalost tud jaz poznam to. Prejšnji teden v četrtek je blo ful grozno, mela sem tam od 12h naprej grozne krče, pa slabo mi je blo po službi sem skenslala vse in ostala na kavču. Zvečer je blo pa dobr, tko da sem še mal jogo delala. Da bi šla prej iz službe pa nebi šlo. Nasveti- jih nimam, bi bli pa dobrodošli!

V takem primeru potrpiš ali pa greš domov in drugič delaš dalj časa. Ali pa si vzameš dopust. Pri nas moraš na koncu meseca imeti vse ure in je nam prepuščeno, če bomo šli domov tri ure prej drugič pa ostaneš dalj pa je.

Jst sm mela v osnovni take krče, da sm bla prvi dan bleda kot stena, mrazilo me je in oblival me je pot..ponavadi sm šla do razredničarke in ko me je vidla me je poslala domov 🙂

Zdej služba sicer ni tolk preprosta, ampak pomoje če maš kaka zdravniška opravičila, da maš težavno menstruacijo..pa da šef ni kaka težka katastrofa bi se dal kej dogovort..

Tudi jaz si kdaj zelim samo se mir tisino in to prezvet v postli, pa ne gre in pac potrpim in komaj cakam da bo konec dela.Pa itak so me zdaj ze navajeni in so tiste dneve do mene vsi bolj v rokavicah;), hvala jim za to!

Če imas res hude tezave, ti zdravnik mora napisati bolnisko!

Jaz imam tudi prvi dan bolečo menstruacijo, pa imam tako službo, da ne morem kar domov (v šolstvu). Pomagam si s tabletami . Nalgesin. Vzamem dve in je po 15 minutah bolje. Tako zdržim. Drugi dan pa je potem tako ali tako vse v redu.

LP

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close