Pa še ženske in oblačenje
Še eno vprašanje za moške.
KAkšen stil oblačenja pri ženskah vam je všeč? Popki ven, minice, petke, vedno hlače, do kraja zapete…?
Za kako oblečeno žensko se skoraj vedno ozrete in zakaj? Za katero so mislite, ta bi pa bila le za eno noč in za katero ta je pa za resno vezo. Kako oblečen se vam zdijo odbijajoče?
Upoštevajte še postavo, saj vemo, da vsaki ne paše vse.
Forum je zaprt za komentiranje.