erekcija
Mene pa zanima, kako fantje/moški doživljate erekcijo. Tako, čez dan, v šoli, na avtobusu, a vam je neprijetno, pri katerih letih lahko začnete malo nadzirati. A takrat samo na to mislite (da naj gre dol, da se ne bo opazilo) ali čisto normalno. Še kaj napišite. Me pa zanima…tako iz firbca…pa pri bolj neizkušenih sem še…
Forum je zaprt za komentiranje.