pripravništvo
Živjo!
Verjetno to ni pravi forum za tako vprašanje ampak bom vseeno poskusila, ker na forumu o Delovnem pravu ne dobim odgovora. Slišala sem, da bodo po novem letu odpravili pripravništvo za poklic zdravstveni tehnik. Informacija o tem bi mi prišla zelo prav zato se vnaprej zahvaljujem za kakšno informacijo na to temo.
Forum je zaprt za komentiranje.