Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kateri cvrtnik na vroči zrak izbrati

Kateri cvrtnik na vroči zrak izbrati

Kateri cvrtnik na vroč  zrak izbrati? V poplavi vseh znamk? Bi za 4 osebe. Kaj imate in s čim ste ali niste zadovoljni?

hvala za izkušnje in predloge!

tak, da bo dovolj velik za vas.

ne mečite nekega strašnega denarja za to. tu ni neke velike znanosti od zadaj. zapravljat denar za neke programe pečenja je brezveze, ker v končni fazi je to pečica, kjer moraš nastavit temperaturo pečenja in čas.

 

tako, da glej na velikost, kar pa se upravljanja tiče, je dovolj, da ima dva gumba, ni potrebno da je zadeva digitalna. bo verjetno bolj dolgo trajala, če ne bo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Čebela_adela, 29.08.2023 ob 11:25

tak, da bo dovolj velik za vas.

ne mečite nekega strašnega denarja za to. tu ni neke velike znanosti od zadaj. zapravljat denar za neke programe pečenja je brezveze, ker v končni fazi je to pečica, kjer moraš nastavit temperaturo pečenja in čas.

 

tako, da glej na velikost, kar pa se upravljanja tiče, je dovolj, da ima dva gumba, ni potrebno da je zadeva digitalna. bo verjetno bolj dolgo trajala, če ne bo.

 

hvala

Sim pex – sparova znamka in niti ni bil zelo drag..okrog 65€ in sem zelo zadovoljna. Smo 4-je in nam je dovolj. Je pa 3,5l posoda in 1400w.

od kdaj pa vroč zrak cvre. to je navadna prenosna pečica ne pa cvrtnik.

Meni je ok philips premium xxl

Seveda naoljim cca 2 zlici olja krompir al s svinjsko mastjo…

Meso ok peceno, ribe tudi( orada, losos..), zelenjava( bucke, malancani…), krompir…

Cvrtnik na vroči zrak, ja. Pamet imate pa na prepih.☝️

Še en nateg. To je drugi izraz za čisto navadno pečico. Če ne zaliješ z oljem se stvar peče in ne cvre. Boljše pečice imajo še ventilator za enakomernejšo temperaturo.

Naziv ,,Fri air,,  , je bolje. Ja samo, da ni slovensko pa je dobro.

Aha,  po naße bi lahko bilo ,, toplotna obdelava hrane na vroč hitro pihajoč zrak,,

 

Ni toliko znamka pomembna kot to, da je dovolj velik. Definitivno izberi takšnega z dvema košarama, ker je kuhanje samo z eno precej zamudno, če želiš z njim pripraviti več stvari.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close