Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek radio Ognjišče je sedaj v lasti od Italije ?

radio Ognjišče je sedaj v lasti od Italije ?

.slovenskenovice.si/novice/slovenija/frekvenca-ognjisca-zdaj-italijanski-radio-foto/

???

Sicer me ne gane, bolj patetična so zalepljena usta. Komu mar za tisti lepilni trak?? Kot da sami ne znamo izbrskati verskih pesmi in vsebin. Ker pa je članek zaklenjen, me pa še toliko manj briga kaj piše Tina Horvat!

Odgovor na objavo uporabnika
šokantna novica!!, 25.10.2022 ob 22:02

???

 

Odgovor na objavo uporabnika
opaaaaa!, 25.10.2022 ob 21:59

.slovenskenovice.si/novice/slovenija/frekvenca-ognjisca-zdaj-italijanski-radio-foto/

 

novica dneva

A v Bohinj sploh nese kateri drugi “zunanji” radijski signal, razen nekaj slovenskih in satelita?

Pomoje tega italijanskega radia tam sploh ne slišijo. Bo Ognjišče pač najelo novo frekvenco.

( https://www.delo.si/novice/slovenija/radio-ognjisce-ne-spostuje-odlocbe-in-oddaja-brez-dovoljenja/ )

( https://siol.net/novice/slovenija/zaradi-birokratskih-ovir-bo-ugasnil-oddajnik-radia-ognjisce-590408 )

Odgovor na objavo uporabnika
Kar tako, 26.10.2022 ob 07:20

( https://www.delo.si/novice/slovenija/radio-ognjisce-ne-spostuje-odlocbe-in-oddaja-brez-dovoljenja/ )

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 25.10.2022 ob 22:12

Sicer me ne gane, bolj patetična so zalepljena usta. Komu mar za tisti lepilni trak?? Kot da sami ne znamo izbrskati verskih pesmi in vsebin. Ker pa je članek zaklenjen, me pa še toliko manj briga kaj piše Tina Horvat!

 

sosedje si vse razdelijo https://www.24ur.com/novice/tujina/orban.html

Odgovor na objavo uporabnika
ko veliki jemljejo manjšim., 25.10.2022 ob 22:17

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
a bo Primorska spet italijanska?, 25.04.2023 ob 20:19

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
čakmal, 26.10.2022 ob 07:17

A v Bohinj sploh nese kateri drugi “zunanji” radijski signal, razen nekaj slovenskih in satelita?

Pomoje tega italijanskega radia tam sploh ne slišijo. Bo Ognjišče pač najelo novo frekvenco.

 

Odgovor na objavo uporabnika
kako bo v prigmhofmdnje, 25.04.2023 ob 20:27

sosedje si vse razdelijo https://www.24ur.com/novice/tujina/orban.html

 

Odgovor na objavo uporabnika
Tudi v Italiji osovraženi, 21.04.2023 ob 09:41

 

 

Italija od Italijanov, Prekmurje od Madžarov>?

https://www.24ur.com/novice/slovenija/zemljevid-velike-madzarske-zgolj-nova-nedolzna-provokacija-ali-razlog-za-zaskrbljenost.html

 

Italija ugasnila slov radio https://www.dnevnik.si/1042996787

Bodo direkt pederske frekvence malim dečkom nabijali v šupak po novem???

Ukrajinske sile so prepričane, da so prebile najtežji del linije ruske obrambe na jugu države in bodo zdaj lahko hitreje napredovale, je povedal eden od poveljnikov. Ukrajina je junija začela protiofenzivo, vendar je dobro utrjena ruska obramba, okrepljena z minskimi polji, upočasnila napredovanje ukrajinskih sil na jugu, proti Azovskemu morju.

Le zakaj bi bil ta najboljši slovenski radio v italijanskih rokah.

Saj je naš, radio Ognjišče je naš in njegovi smo vsi PRO-jevci in ni nas malo.

Radio kurišče združuje prevarante, pedofile, buzarante in kakšnega dobrega novinarja, ki mora biti skrit za pokvarjenci in popravlja odstotek laži.

Hja, Iskrico je Jure namenil drugi, mlajši dami. Pa nisem nič ljubosumna. 🙂 Govorim o otroški oddaji Sobotna iskrica, ki jo je Jure vodil 30 let in jo letos prepustil mlajši kolegici Maji Morela.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close