Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Men bi bilo vseen za podražitev mleka sam muci ga pijejo

Men bi bilo vseen za podražitev mleka sam muci ga pijejo

hranim par svojih pa več prostoživečih muc in spijejo 2 litra na dan

vlada bi morala takim k jaz dat 200 evrov vsak mesec najmanj

Mleko zelo ni dobro za mačke … sam povem

Odgovor na objavo uporabnika
podražitve vsepovsod, 01.10.2022 ob 10:38

hranim par svojih pa več prostoživečih muc in spijejo 2 litra na dan

vlada bi morala takim k jaz dat 200 evrov vsak mesec najmanj

Tole je provokacija. Pravi ljubitelji mačk vedo, da kravje mleko za mačke ni primerno in je celo škodljivo.

TUdi jaz hranim eno svojo, pa jih še par priteče mimo.Še štirje.Izmed petih mačkonov samo eden rad pije mleko.Dam mu 1,5 …pa še tega malo razredčim z vodo…Tako da ne nakladaj o dveh litrih mleka…

Muci sploh ne smejo piti mleka.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close