Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek odkup papirja

odkup papirja

zanima me, če kdo ve kako je z odkupom papirja npr. pri surovini oz. dinosu? Mogoče kdo ve za cene?
ne vem če sem bila dovolj jasna z vprašanjem….bom napisala po domače: doma imamo goro papirja, časopisov, reklam….. in bi se tega pač radi znebili.

hvala

se ne splača. ena tona je okoli 70 eur.

Celje Dinos, 100kg = 3€

pri nas pobirajo papir vsake toliko časa otroci iz šole in so zelo veseli, če jim ga damo, pripeljejo pa tudi velike kontejnerje pred šolo, za vrtec in šolske otroke in ne nazadnje, skoraj pred vsako malo večjo štacuno so ekološki otoki, kamor tudi lahko oddaš papir.

V Tržiču pri Kranju je eno podjetje, ki menja star paprir za role Wc papirja.

pozdravljeni!

Glede odkupa papirja vam lahko posrdujem podatek da ga sami odkupujemo vendat v veliki količinah.

Tona je od 85-90 eur.
Mi bi potrebovali 25 ton na enkrat da bi se nam splačalo odpeljat, če zberete take količine imamo dogovor

Naše podjetje zbere 20 ton mesečno,kakšna je odkupna cena pri pogodbi za eno leto,če je mesečna kvota 20 ton?
lep pozdrav

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close