zanima me, če kdo ve kako je z odkupom papirja npr. pri surovini oz. dinosu? Mogoče kdo ve za cene?
ne vem če sem bila dovolj jasna z vprašanjem….bom napisala po domače: doma imamo goro papirja, časopisov, reklam….. in bi se tega pač radi znebili.
pri nas pobirajo papir vsake toliko časa otroci iz šole in so zelo veseli, če jim ga damo, pripeljejo pa tudi velike kontejnerje pred šolo, za vrtec in šolske otroke in ne nazadnje, skoraj pred vsako malo večjo štacuno so ekološki otoki, kamor tudi lahko oddaš papir.