Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Je že bil kdo v Tribunju?

Je že bil kdo v Tribunju?

Prijateljeva teta ima tam agencijo, ki oddaja apartmaje in ima naslednji teden en apartma še prost in nam ga je ponudila.

No, za ta kraj še nisem slišala, je pa blizu Vodic.Na netu sem si na hitro ogledala nekaj slikic kraja, pa ne zgleda slabo.

Je kdo že bil tam, je plaža primerna tudi za otroke?
Kaj se da kaj videt v okolici?

Je bila lani sodelavka in je bila zadovoljna.Za izlete imaš pa od tam blizu do Zadra, Šibenika, slapovi Krke, tudi do Splita je dobra ura po avtocesti.

bila sem dvakrat, pred dvema in štirimi leti

luštkana vasica, taka ribiška, ampak plaža je bolj tak tak. če si v takem apartmaju, ki ima zasebno plažo je lahko super, tista mestna pa ni kaj prida. dopoldne je cela v senci, popoldne pa te skoraj ne najdeš, razen če greš v nekakšen neurejen gozdiček.

če imaš male otroke, tam tudi nimaš kaj dosti zabave za njih.

okolica? poleg tega, kar so ti že našteli mogoče še murter, potem se pa že konča.

Hvala 🙂

Tribunj je čudovito mestece, bila tam. Za plažo pa v bistvu ne vem.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close